درباره ما

فروشگاه اینترنتی پرسیوم

فروشگاه اینترنتی ساعت و عینک پرسیوم ارائه دهنده ساعت مچی و عینک آفتابی مارک
با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت از بهترین و معروفترین برندهای صنعت مد و فشن دنیا


آیا شما نیز قبل از خرید تا حد امکان در خصوص محصول مورد نیاز خود تحقیق می کنید؟

امروزه با در دسترس بودن تکنولوژی و اینترنت اکثر افراد در خصوص کالای مد نظرشان قبل از خرید، از سایتهای اطلاع رسانی و فروش اینترنتی مربوطه کسب اطلاع و قیمت کالا را در فضای مجازی جستجو می کنند.
به مرور با مراجعه روزافزون افراد به فضای مجازی، این امر تبدیل به یک خواست اجتماعی شده و روز به روز شاهد افزایش خرید اینترنتی می باشیم.

عبور از محدودیت‌های زمانی و مکانی ایده‌ای است که هر کسب‌وکاری در پی‌ رسیدن به آن است. دسترسی به بازارهای بکر و ارائه خدمات در حوزه‌ای وسیع موضوعی تازه در حوزه راه‌اندازی کسب و کار نیست.

مجتمع پرسیوم نیز با توجه به سابقه‌ کاری خود در بازار عینک آفتابی و ساعت مچی و همچنین با توجه به روند رو به رشد استفاده از فضای مجازی در کشور تصمیم به استفاده از حوزه اینترنت جهت دست‌یابی به بازارهای جدید گرفت.
لذا با افزایش خرید اینترنتی، مجتمع پرسیوم برآن شد تا با راه اندازی فروشگاه اینترنتی، با ارائه کالاهایی باکیفیت به نازلترین قیمت، موجبات رضایت مندی هرچه بیشتر مشتریان خود را فراهم سازد.
تا پیش از این مجتمع پرسیوم تنها با عرضه کنندگان کالا یعنی فروشندگان و کسبه بازار عینک و ساعت در ارتباط بوده است و کالاهای خود را به صورت عمده به فروش می رساند.

فرآیند انتخاب و خرید عینک آفتابی و ساعت مچی به عنوان کالاهایی لوکس و در عین حال مصرفی، همواره پیچیدگی‏‏‏ های فراوانی داشته و در عین حال به دلیل هزینه‏‏‏ نسبتا بالا، حساسیت بسیاری برای مشتریان آن دارد.
با پر رنگ‏‏ تر شدن نقش و کاربرد عینک آفتابی در زندگی امروزی، انتخاب و خرید عینک آفتابی هر روز با اهمیت‏‏ تر می‏‌شوند.
عدم استفاده از عینک در طول روز باعث بروز مشکلاتی خواهد شد که با بی اطلاعی از این امر ممکن صدمات جبران ناپذیری به بینایی شخص وارد شود.

تجربه چندین ساله در بازار عینک و ساعت ایران و شناخت سلایق مختلف مشتریان در این دو صنف می‌تواند کمک شایانی برای خریدن آسان‌تر عینک و ساعت به شما کند.
ما تلاش کرده ایم با گردآوری محصولات متنوع و جدید بتوانیم سلایق مختلف را پوشش دهیم.

فروشگاه اینترنتی پرسیوم با ارائه کالایی باکیفیت به قیمت مناسب در دسترس شما عزیزان می باشد. خدمت به شما افتخار ماست.

persium

واژهء پِرسیوُم واژه ای ترکیبی از دو واژهء پارس و اورانیوم می‌باشد.
همانند واژه پرسپولیس: ترکیبی از دو واژهء پِرس به معنی قوم پارس و واژه پلیس
همانند واژهء ایرانیوم به معنای ایران اتمی و ترکیبی از دو واژهء ایران و اورانیوم

و پرسیوم یعنی: ایرانی سربلند ، سرافراز و مقتدر


1,000
تعداد کل کالاها
830
تعداد عینک های آفتابی
170
تعداد ساعت های مچی