حساب کاربری


بعد از ورود به ناحیه کاربری، به بخش "تیکت من" مراجعه و دکمه "+ ایجاد تیکت جدید" را کلیک کنید.
 • در این قسمت ابتدا برای فیلد موضوع، یک عنوان مناسب انتخاب کنید. عنوانی کاملا مناسب و مرتبط با محتوای درخواست خود استفاده کنید. عنوانی را انتخاب کنید که در مراجعات بعدی شما را به یاد موضوع مطرح شده در شرح پیام بیندازد. از به کار بردن عناوینی مانند “درخواست فوری” و عناوین غیرمرتبط خودداری نمائید.
 • در کادر اصلی نیز توضیحات لازم برای درخواست خود را مطرح نمائید. توجه کنید ذکر بیشتر جزئیات به نفع شماست و موجب تسریع در فرآیند پاسخ دهی می شود. توجه داشته باشید که در بخش (شرح) حداقل باید 10 کاراکتر نوشته شود. در صورت لزوم جهت بررسی دقیقتر و سریعتر حتما شماره فاکتور و نام کالای خریداری شده را ذکر نمائید. از ارسال درخواست تلگرافی و ناواضح خودداری کنید.
 • در بخش فایل های ضمیمه ، در صورتیکه نیاز به ارسال فایل/تصویر برای بخش پشتیبانی دارید آن را انتخاب کنید.
 • جهت تسریع در دریافت پاسخ، درخواست خود را به بخش مناسب و مرتبط ارسال کنید.
 • همچنین اهمیت پیغام خود را با انتخاب میزان اولویت جهت رسیدگی انتخاب کنید.
 • در پایان بر روی گزینه ارسال کلیک کنید. در ادامه شما به صفحه "نمایش تیکت" هدایت خواهید شد.
با ایجاد تیکت جدید و یا کلیک بر روی عنوان هر یک از تیکت های ایجاد شده قبلی، شما به صفحه "نمایش تیکت" هدایت می شوید. این بخش عمدتاَ به چهار بخش اصلی تقسیم می گردد:
 1. نمایش عنوان و شرح تیکت
 2. بخش پاسخگویی مجدد به تیکت فعلی
 3. پاسخ های دریافتی از طرف واحد پشتیبانی (بخش انتهایی)
 4. نمایش "جزییات ، ضمیمه ها و اقدامات" تیکت فعلی (سمت راست صفحه)
بعد از ایجاد هر تیکتی، پاسخ تیکت در همان تیکت ارسال خواهد شد. با ورود به حساب کاربری خود وارد بخش "تیکت های من" شوید و بر روی عنوان تیکت مدنظرتان کلیک کنید. نکته: اگر درخواست خود را به آدرس ایمیل ما ارسال کرده باشید، پاسخ درخواست به ایمیل شما ارسال خواهد شد لذا:
 1. بعد از ایجاد هر درخواستی به واحد پسشتیبانی، سیستم به طور خودکار ایمیلی به شما ارسال خواهد کرد. در صورتی که ایمیلی دریافت نکردید دو مورد زیر را بررسی نمایید.
 2. ایمیل خود را چک کنید. پاسخ های درخواست به ایمیل شما ارسال می شوند. اگر در پوشه inbox ایمیلی دریافت نشده بود، حتما پوشه spam یا bulk خود را چک کنید.
 3. با هر ایمیلی که درخواست خود را ارسال کرده باشید، پاسخ درخواست به همان ایمیل ارسال خواهد شد.
از ارسال بیش از یک درخواست (تیکت) برای یک موضوع اکیداَ خودداری نمایید و تنها یک تیکت کافی می باشد.
بعد از ارسال درخواست (تیکت)، لطفا صبور باشید. زمان تقریبی پاسخگویی به درخواست شما بین 4 ساعت تا ۸ ساعت در ساعت اداری (10 صبح تا 6 بعدازظهر روزهای کاری) می باشد. جهت تسریع در پاسخگویی به شما جدا از ارسال درخواست تکراری خودداری نمائید.
بعد از دریافت پاسخ درخواست خود، درصورتی که درخواست دیگری نداشتید، لطفاَ تیکت مربوطه را ببندید. جهت بستن تیکت کافیست پس از کلیک روی عنوان تیکت و مشاهده درخواست خود، در بخش "اقدامات" (انتهای بخش سمت راست صفحه) گزینه "بستن این تیکت" را کلیک کنید.
شماره تیکت شما با کاراکتر # مشخص شده است. به طور مثال:   123#