راهنما


بله، طبق دستورالعمل زیر اقدام کنید. پس از انتخاب کالاهای مورد نظر و اضافه کردن آنها به سبد خرید و ورود به مرحله بعد، ثبت سفارش در 4 مرحله انجام و تکمیل خواهد شد:
  1. ورود اطلاعات
  2. آدرس و توضیحات
  3. صورت حساب
  4. اطلاعات پرداخت
در مرحله دوم (آدرس و توضیحات) شما می‌توانید با انتخاب گزینه "می خواهم سفارش به آدرس دیگری ارسال شود؟" آدرس و مشخصات تحویل گیرنده سفارش را وارد کنید.
  • توجه داشته باشید که فاکتور کالا فقط به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  • تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
فروشگاه اینترنتی پرسیوم به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. پرسیوم متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت پرسیوم ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات پرسیوم ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پرسیوم  جزئی از اموال پرسیوم محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار پرسیوم  است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای پرسیوم محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط پرسیوم و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار پرسیوم است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت پرسیوم و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق بصراحت برای پرسیوم محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات پرسیوم، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. پرسیوم محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی persium.com است. وب سایت پرسیوم  هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از persium.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.
برای پیگیری سفارش خود می توانید به وسیله وارد کردن کد سفارش خود در بخش "پیگیری سفارشات" از وضعیت سفارش خود مطلع شوید. پس از ارسال کالا از سوی ما، کد پیگیری 20 رقمی مرسوله پستی برای شما ارسال خواهد شد. لذا میتوانید با ورود به سامانه "رهگیری مرسولات پستی" از وضعیت بسته پستی خود مطلع گردید. کد پیگیری مرسولات پستی به یکی از سه طرق زیر ارسال خواهد شد:
  1. با ورود به ناحیه کاربری خود میتوانید از وضعیت سفارش و کد رهگیری مرسولات پستی خود مطلع شوید.
  2. کد رهگیری مرسولات پستی به تلفن همراه شما SMS خواهد شد.
  3. کد رهگیری مرسولات پستی به ایمیل شما ارسال خواهد شد.