پیشخوان ناحیه کاربری

بعد از ورود به ناحیه کاربری خود با کلیک بر روی "آدرس" آدرس صورتحساب به همراه آدرس ارسال بار نمایش داده میشود. جهت تغیر آدرس بر روی عبارت ویرایش (در گوشه بالای کادر آدرس) کلیک کنید. آدرس صورت حساب عبارت است از: آدرس شما. آدرسی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید. آدرس ارسال بار عبارت است از: آدرسی که می خواهید سفارش شما به آنجا ارسال شود به طور مثال می خواهید آن را به یکی از دوستان خود کادو بدهید. توجه داشته باشید که کلیه سفارشات به آدرس خودتان یعنی "آدرس صورت حساب" ارسال خواهند شد مگر آنکه هنگام خرید گزینه "می خواهم سفارش به آدرس دیگری ارسال شود؟" را انتخاب کرده باشید که در این صورت به آدرس حمل بار ارسال خواهد شد.
وارد ناحیه کاربری خود شوید سپس بر روی گزینه "اطلاعات حساب کاربری" کلیک کنید. توجه داشته باشید که رمز عبور شما باید حداقل 7 کاراکتر و ترکیبی از حروف و ارقام باشد.
برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه "سفارشها" کلیک کنید تا سوابق خرید شما نمایش داده ‏شود.
برای پیگیری سفارشات خود به دو روش می‌توانید عمل کنید:
  1. ورود به بخش "رهگیری سفارشات" در زیرمنوی "کالاهای من" میتوانید لحظه به لحظه از وضعیت سفارش خود مطلع شوید
  2. وارد ناحیه کاربری خود شوید و با کلیک روی گزینه "سفارش‌ها" از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.
توجه داشته باشید که پس از پیگیری سفارش شما از سوی ما و تحمیل آن به پست، به شما ایمیلی جهت اطلاع ارسال می گردد. در همان ایمیل به شما کد رهگیری 20 رقمی مربوط به رسید خدمات پستی اعلام خواهد شد. شما میتوانید با ورود به سامانه رهگیری سفارشات پست جمهوری اسلامی از وضعیت بسته پستی خود مطلع شوید. برای دسترسی راحت‌تر به سامانه پست میتوانید وارد صفحه "رهگیری سفارشات" از زیرمنوی "کالاهای من" شوید.