سوالات عمومی

در این بخش سعی شده تا پاسخ سوالات احتمالی شما مراجعین محترم را پاسخ داده شود.

  • برخی از کالاهای عرضه شده اصلی و ارجینال می باشند که معمولا مربوط به برندهای ارزان قیمت می شوند که در بخش توضیحات کالا، اصلی بودن آنها ذکر شده است.
  • ساعت‌های مچی عرضه شده از نوع "Super High Copy" می باشند. گشتاور (موتور) ساعت ها اصلی و ساخت کشور ژاپن می باشند "Made in Japan" و این ساعت ها صرفا در چین مونتاژ می شوند.
  • همچنین عینک های آفتابی از نوع "Super High Copy" و با بالاترین کیفیت ممکن تولید شده اند.
  • توجه داشته باشید که این کالاها در بسیاری از موارد قابل تشخیص از اصل آن نیستند و با بالاترین کیفیت ممکن تولید شده اند.
  • متاسفانه در موارد بسیاری این کالاها به نام جنس اورجینال در بازار داخلی و در سطح شهر عرضه میگردد.
به طور کلی محدودیتی برای سفارش تعدادی یک کالا وجود ندارد، با وجود این با توجه به اینکه موجودی قابل فروش برای هر کالا در هر زمان متفاوت است، برخی اوقات محدودیت‏‌هایی در تعداد قابل سفارش از یک کالا اعمال می‏‌شود.
در موارد کمی امکان مغایرت موجودی انبار با موجودی کالا در سایت وجود دارد. البته گاهی برای برخی از کالاها در صورت ثبت سفارش‏‌ها با تعداد بالا و همزمان، ممکن است موجودی آن کالا به اتمام برسد. در این موارد به سرعت اقدام به تکمیل موجودی کالا می‌شود ولی در صورت امکان پذیر نبودن، عرضه آن کالاها در سایت به صورت موقت متوقف می‌شود. مسلما در چنین مواردی با سفارش دهنده کالا تماس گرفته خواهد شد.
گاهی به دلایل مختلف وضعیت برخی از کالاها به "موجود نیست" تغییر پیدا می‏‌کند و اعلام زمان دقیق عرضه دوباره آنها ممکن نیست، با این حال در تلاشیم تا این کالاها مجدداً در کمترین زمان ممکن در وب سایت ارائه شوند. در صورتی که قصد خرید کالایی با وضعیت "موجود نیست" را دارید، می‏‌توانید برای اطلاع از موجود شدن و عرضه کالا در سایت، از سرویس "به من از طریق پیامک اطلاع بده!" که در صفحه جزئیات همان محصول قرار دارد، استفاده کنید تا به هنگام عرضه آن کالا در سایت، از طریق ایمیل یا پیامک به شما اطلاع رسانی شود.
خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.
خیر، پس از انجام مراحل خرید و ثبت سفارش، پردازش سفارش شما به صورت خودکار از طریق ایمیل اطلاع‏ رسانی خواهد شد در صورت که نیاز، کارشناسان فروش ما با شما تماس خواهند گرفت. توجه داشته باشید که کلیه مکاتبات پرسیوم به صورت الکترونیکی انجام می‌گیرد.